Get Adobe Flash player

BIP LO2Brzeg

pofinal koszykowki dziewczt 2014 3 20140202 1824596949Koszykarki II LO w finale województwa!

W I semestrze roku szkolnego 2013/14 odbyły się zawody koszykówki dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Na szczeblu miejskim wystartowały cztery reprezentacje brzeskich szkół: ZSE, I LO, ZSZ i II LO. Reprezentacja naszej szkoły wygrała Mistrzostwa Brzegu i awansowała do Mistrzostw Powiatu.

Drużyna z II LO wygrała Turniej o Mistrzostwo Powiatu Brzeskiego pokonując ZSE Brzeg 55:20 i LO Grodków 74:12. Tytuł Mistrza Powiatu zagwarantował koszykarkom z „nowego ogólniaka” awans do półfinału województwa.

Dobra passa naszego zespołu trwa. Rozegrany 15 stycznia 2014 roku w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu półfinał wojewódzki zakończył się sukcesem. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce i uzyskała awans do finału województwa.

 

Zespół wystąpił w składzie:

Malwina Kohnke kl. IIIE, Samanta Strąk kl. IIIE, Honorata Pławiak kl. IIID, Katarzyna Golonka kl. IIB, Gabriela Mikita kl. IIB, Klaudia Sieńko kl. IIC, Hanna Karlikowska kl. IIE i Martyna Krocz kl. IIE

 

galeria zdjęć

Wyszukiwarka