Get Adobe Flash player

BIP LO2Brzeg

LO2-logoSzanowni Państwo: Rodzice i Opiekunowie naszych Uczniów.

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich całkowitą nowością, próbujemy jak najlepiej odnaleźć się w zaistniałej rzeczywistości. Chcemy wspomóc naszych uczniów w pracy własnej, uczeniu się na odległość oraz w przygotowaniu do matury i egzaminów, dlatego też uruchomiliśmy elementy kształcenia on–line.

Materiały dydaktyczne dla młodzieży wszystkich klas będą przesyłane przez nauczycieli bezpośrednio do uczniów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacyjnych (zgodnie ze wskazanymi przez nauczycieli formami pracy w internecie: e- dziennik, portale społecznościowe, strony www, e- podręczniki, wolne zasoby edukacyjne, zadania przesyłane drogą mailową, platformy edukacyjne). Uczniów bardzo proszę o odpowiedzialne zachowanie w obliczu pandemii, śledzenie informacji w e–dzienniku, stały kontakt z nauczycielami i efektywne spędzenie czasu w e- szkole. Szanownych Rodziców i Opiekunów uprzejmie proszę o motywowanie naszej młodzieży do wysiłku w obecnej sytuacji. W przypadku jakichkolwiek problemów z nauką zdalną proszę o niezwłoczny kontakt, będziemy reagować. Niebawem ukaże się nowe rozporządzenie Ministra Edukacji o zdalnym nauczaniu, o którym będziemy Państwa informować. Życzę Państwu i Waszym rodzinom zdrowia Leszek Lipiński

Brązowa tarcza

brazowe liceum 2020

Szkoła z klasą

certyfikat szkola z klasa midi

Wiarygodna Szkoła

  • Wiarygodna_szkola
  • Wiarygodna_szkola

Kalendarz wydarzeń

październik 2020
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Wyszukiwarka

Wspierają nas

Aktualnie odwiedzający:

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Wspieramy