olimpiada zdrowego stylu zycia 4 thumbXXVI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Dnia 14.12.2017 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta w Brzegu odbył się etap rejonowy XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

Etap ten poprzedzony był etapem szkolnym, w którym uczestniczyło 492 uczniów z 13 szkół podstawowych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Na podium znaleźli się:
w kategorii szkół podstawowych/gimnazjalnych:
I miejsce Zofia Stępień – PSP nr 6 w Brzegu opiekunka Barbara Przybysz
II miejsce Joanna Wiatrowska – PZSP w Olszance opiekunka Beata Lemiszka
III miejsce Julian Wojnarowski – PSP nr 1 w Brzegu opiekunka Zofia Wiśniewska

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce Patrycja Bernardi – II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu opiekunka Aleksandra Sokołowska
II miejsce Karolina Kowalczyk – II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu opiekunka Aleksandra Sokołowska
III miejsce Jan Bereza – I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu opiekunka Anna Sobótka

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział, a laureaci dyplomy i nagrody w postaci walizek sponsorowanych przez Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Brzegu oraz książek przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Brzegu oraz Fundację Pamięci Historycznej Ziemi Brzeskiej.
Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Brzegu składa serdeczne podziękowania panu Leszkowi Lipińskiemu Dyrektorowi II Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu i pani Aleksandrze Sokołowskiej opiekunce Szkolnego Koła PCK w II LO w Brzegu za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia oraz współpracę i pomoc w realizowaniu zadań statutowych Polskiego Czerwonego Krzyża w Brzegu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie okręgowym w Opolu!

olimpiada zdrowego stylu zycia 1

olimpiada zdrowego stylu zycia 2